Wątroba jest tak często doprowadzana na skraj rozpaczy

0

Guzki na piersiach często występują u kobiet, które przez dłuższy czas przyjmują pigułki antykoncepcyjne. W rzeczywistości pochodzi z pigułki antykoncepcyjnej, guzek zanika zwykle, gdy są one ponownie dzierżawione. Zgodnie z badaniami, mieszany dentystyczny środek antykoncepcyjny zwiększa ryzyko zachorowania na raka piersi, a także na raka szyjki macicy, który rośnie w ogromnym stopniu. To ostatnie było prawdopodobnie długo wątpliwe, ale obecnie jest sprawdzane.

Od razu jest nagłaśniana przez twórców pigułek antykoncepcyjnych, aby zminimalizować niebezpieczeństwo rozwoju komórek raka jajnika o pięćdziesiąt procent – tylko wiele lat (w tym efekty przeciwne) Zobacz: WWW… Poziom kosztów, a także bez żadnych pytań i sceptycyzmu obniżył całą „Międzynarodową Agencję Badań nad Komórkami Rakowymi” (International Cancer Analysis Facility) z Globe Health Association) w okresie letnim od 2005 roku antykoncepcje zawierające liczne syntetyczne hormony () Estrogeny i progesteron), w oparciu o wcześniej opublikowane wyniki badań jako po prostu rakotwórcze dla ludzi.

Negatywne skutki: uszkodzenia wątroby

Biorąc pod uwagę, że pigułki są spożywane oprócz ich chemicznych składników aktywnych, odbywa się – podobnie jak w przypadku niektórych innych leków – najpierw wątroba, zanim dojdzie do własnego miejsca do pracy (jajniki, macica). Wątroba może natychmiast zobaczyć, że te sfabrykowane materiały w tym rodzaju, w tej konkretnej grupie, jak również w tym momencie nie w organizmie, zawierają i próbują je zniszczyć.

Dlatego preparaty hormonalne, które są faktycznie połykane, są zwykle znacznie większe (w przeciwieństwie do strzykawek). Dlatego wątroba, niezależnie od ich rygorystycznej pracy, z pewnością nigdy nie wyeliminuje wszystkich szkodliwych materiałów. Daje to pewność, że stale wystarczająca ilość pozostaje w organizmie.

Wątroba jest tak często doprowadzana na skraj rozpaczy

Wątroba jest tak często doprowadzana na skraj rozpaczy, biorąc pod uwagę, że tak naprawdę nie nadaje się na nadciągającą powódź hormonów stworzonych przez człowieka. Rozwój narośli – z powodu pigułki i innych całkowicie prawdopodobnie przeciążonej wątroby – pierwiastków chemicznych (a także trujących substancji ekologicznych, złego odżywiania, leków itp.) raczej nie dziwi człowieka.

  • Różne inne objawy wątroby, która jest torturowana z powodu suplementu, to żółtaczka i gromadzenie się żółci w komórkach wątroby.
  • Prawdopodobieństwo chirurgicznego leczenia woreczka żółciowego jest z tego powodu dwukrotnie wyższe w tabletce schluckerinnen, jest faktycznie ujawnione. Dowiedz się więcej o kompleksowym oczyszczaniu wątroby.

Efekt uboczny: Chroniczne zmęczenie

Prawdziwą przyczyną rzekomego zespołu zmęczenia CMS jest próba znalezienia w przeciążeniu wątroby i układu nerwowego przez toksyny środowiskowe. Dla wątroby wszelka „trucizna środowiskowa” jest właściwie bez znaczenia, czy to trujące osady z wszelkiego rodzaju silników spalinowych, środki owadobójcze, nieodpowiednie dla ludzkiego pokarmu małego cielęcia (= krowiego nabiału), czy nawet sztuczne hormony ustrojowe w pigułka jest.

W związku z tym nikt nie może wykluczyć, że nawet hormony w pigułkach nie pochodzą z tych toksycznych materiałów, które z pewnością wywołają CMS lub każdą inną chorobę z nieznanym dotąd wyzwalaczem, jako spóźniony efekt.

Działania niepożądane: Cukrzyca

Pigułka jest również ważną myślą, dodatkowo zaangażowaną w patogenezę cukrzycy. Pod. ich działanie hormon trzustkowy mógłby niewłaściwie sprawdzać poziom insuliny we krwi wzrost poziomu cukru we krwi. To jest dostępne w temacie początek ochrony insulinowej – mówiąc prościej: problemy z cukrzycą – równoważne. Z tego powodu kobiety, które już mają problemy z cukrzycą lub mają skłonność do nigdy nie sięgania po pigułki, powinny mieć do nich dostęp.

Efekt uboczny: impotencja i poronienie. Mnóstwo kobiet cierpi na rzekomą „post na blogu suplementów bezpłodności” (łac. After=”post”), czyli nie występuje u nich macierzyństwo po kilku latach stosowania pigułek, a obserwowane poprzez odstawienie pigułek – nawet przy płodności – znacznie więcej. Dodatkowo zagrożenie poronieniem wzrasta po wielu latach stosowania pigułek antykoncepcyjnych.

Wiele suplementów rutynowego schematu wydatków powoduje, że po 21 dniach pigułka antykoncepcyjna 7 razy nie jest przyjmowana żadna tabletka. Ponieważ żadne hormony nie są dostarczane do oddychającego, ciała fizycznego, które uważa, że ​​powinno utrzymać macierzyństwo, dzisiaj z pewnością nie otrzyma gotowego endometrium.

Wykorzystuje utratę krwi, która jest równoznaczna z utratą nienarodzonego dziecka do zrozumienia z organizmu zasadniczo – i dzieje się to co miesiąc!

Kilka pań ujawnia błędy wzorcowe po odstawieniu pigułki. U nich miesiączka przez pewien czas na pewno nie nastąpi szybko. Powrót do normalnego stanu może zająć od 6 do 12 miesięcy. Mając czystą pracę przygotowawczą zawierającą tylko progestagen lub nawet rutynową dawkę trzymiesięcznego zastrzyku, może to być ciągły brak krwawienia. To ostatnie jest wysoce zalecane jako działanie zapobiegawcze po prostu „dorosłym” paniom, które już zakończyły planowanie rodziny.

Negatywne skutki: brak substancji witalnych

Poziom witamin we krwi kobiet stosujących pigułki antykoncepcyjne jest w rzeczywistości wyraźnie obniżony. Witamina C, witamina D3, witamina B12 oraz witamina B6 są w tym kontekście szczególnie uderzające. Manipulowanie ciałem za pomocą syntetycznie wytwarzanych hormonów pozwala żywej istocie pracować na najwyższych obrotach, dlatego wymaga ogromnych ilości kluczowych składników odżywczych.

Starał się z całych sił, aby uzyskać to, czego oczywiście nigdy nie będzie dobrze, jeśli w jakiś sposób przywróci równowagę dziennej pigułce.

Mimo to często się starał, a jego spożycie witamin i minerałów wzrasta. Zwiększona potrzeba może nigdy nie zostać zrównoważona samodzielnie poprzez dzisiejszą podstawową dietę. Kobiety stosujące antykoncepcję przez dłuższy czas wraz z pigułką antykoncepcyjną zwykle cierpią na poważny niedobór leku żywieniowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj